Masters of Bartenders

Firma usługowa z branży szkoleniowej, oferująca klientom profesjonalne kursy i szkolenia gastronomiczne.

Fundamentem firmy są profesjonaliści z gastronomii, których na co dzień można spotkać w najlepszych trójmiejskich lokalach. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższy poziom świadczonych usług, poprzez wprowadzenie wielu innowacyjnych rozwiązań, których na próżno szukać u konkurencji.

Nasza firma stworzona jest przez pasjonatów, którzy zdobywali doświadczenie w najlepszych restauracjach, hotelach, kawiarniach, klubach czy barach.

Masters of Bartenders to firma dynamiczna, innowacyjna, wyznaczająca nowy, wyższy poziom świadczonych usług.

Poza kursami otwartymi organizujemy również szkolenia zamknięte: dla pracowników lokali gastronomicznych, dla szkół oraz kursy indywidualne. Posiadamy również własną agencję barmańską oraz firmę oferującą profesjonalne doradztwo gastronomiczne.

Mieliśmy przyjemność prowadzić nasze kursy i szkolenia m.in. w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Elblągu, Olsztynie, Szczecinie, Tczewie, Kołobrzegu, Aleksandrowie Kujawskim, Toruniu i Sopocie.

Stawiamy na praktykę

Nasze kursy są oparte przede wszystkim na praktyce, tak ważnej w zawodzie barmana. Podczas gdy, zdecydowana większość firm na polskim rynku skupia się na wiedzy teoretycznej, my stawiamy na przekazanie niezbędnej wiedzy głównie w formie praktycznej. Doświadczenie w branży wykazało, że absolwenci konkurencyjnych szkoleń mogą powiedzieć „wiem wszystko, nie umiem nic”… Efekty takiego podejścia do szkoleń są widoczne podczas rozmowy kwalifikacyjnej bądź dnia próbnego, co skutkuje problemem ze znalezieniem pracy. Absolwenci naszych szkoleń oprócz kompletnej wiedzy teoretycznej będą w stanie samodzielnie pracować. Ponadto nasze usługi różnią się od konkurencji tym, że Masters of Bartenders wprowadza kreatywne, innowacyjne i efektywne sposoby nauczania. Nasza firma zdaje sobie sprawę z faktu, że każdy kursant ma inne oczekiwania, co do kursu, więc podczas zajęć stawiamy duży nacisk na indywidualne ćwiczenia z każdym uczestnikiem szkolenia.

Przygotowujemy do znalezienia pracy

Przygotowujemy również kursantów do rozmowy kwalifikacyjnej oraz pomagamy w napisaniu profesjonalnego CV. W czasach bardzo silnej konkurencji na rynku pracy, bez profesjonalnego szkolenia praktycznie niemożliwym jest znalezienie zatrudnienia.

Używamy tylko prawdziwych oryginalnych alkoholi do przyrządzania drinków i koktajli

Na naszym kursie nie lejemy wody! 🙂 Nie używamy barwników ani kolorowej barwionej wody zamiast alkoholi. U nas każdy kursant na kursie barmańskim wykonuje WSZYSTKIE klasyczne drinki i koktajle na prawdziwych oryginalnych alkoholach. Dzięki temu nie tylko jego nauka jest efektywniejsza ale również poznaje smak i zapach wszystkich alkoholi, drinków, koktajli i innych napojów alkoholowych.

Kurs odbywa się w profesjonalnym lokalu

Wszystkie zajęcia na naszym kursie odbywają się w lokalu za profesjonalnym i w pełni wyposażonym barem. Nie ćwiczymy na żadnych ławkach, stoliczkach, ani w żadnych salach wykładowych wynajętych na czas szkolenia. Kursanci wykonują wszystkie ćwiczenia oraz wszystkie drinki i koktajle za barem, dzięki czemu łatwiej im odnaleźć się w przyszłej pracy.

Bezpłatnie wydajemy certyfikaty w języku angielskim

Po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminu KAŻDY uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim. Nasze anglojęzyczne certyfikaty są wydawane bezpłatnie, czego nie znajdziemy u konkurencji.

Kompletne i bezpłatne kompendium wiedzy dla każdego uczestnika kursu.

Podczas naszych szkoleń każdy kursant otrzymuje kompletne materiały szkoleniowe, przez co zamiast pisać notatki może skupić się na zajęciach i szybciej oraz bardziej efektywnie zdobywać wiedzę.